JEVÍČSKÁ VĚŽ MEMORIÁL PŘEMKA RYŠE 10. ROČNÍK TC JEVÍČKO
Přidal limlejn dne 31.07.2015 08:08
V sobotu 25. července proběhl na tenisových dvorcích Na Žlíbkách jubilejní 10. ročník tenisového turnaje čtyřher veteránů Jevíčská věž Memoriál Přemka Ryše. Letos se turnaje zúčastnilo rekordních 15 dvojic z Jevíčka, Radotína, Prahy, Brna, Letovic, Kuřimi. Za příjemného tenisového počasí jsme turnaj stihli odehrát ..... pokračování
Novinka
JEVÍČSKÁ VĚŽ MEMORIÁL PŘEMKA RYŠE 10. ROČNÍK TC JEVÍČKO
V sobotu 25. července proběhl na tenisových dvorcích Na Žlíbkách jubilejní 10. ročník tenisového turnaje čtyřher veteránů Jevíčská věž Memoriál Přemka Ryše. Letos se turnaje zúčastnilo rekordních 15 dvojic z Jevíčka, Radotína, Prahy, Brna, Letovic, Kuřimi. Za příjemného tenisového počasí jsme turnaj stihli odehrát za sobotu, protože v neděli by se, po vyčerpávajících bojích a tanečních kreacích při vystoupení skupiny Lady Duck z Trutnova, která výborně zakončila sobotní večer, a kde výborně zpívá Kačka Smékalová, již nedostávalo sil. Turnaj vyhrála radotínská dvojice Petr Neřold a Vlastik Sommer před domácí dvojicí Petr Veselka, Radomil Sedlák. Na třetím místě skončila další domácí dvojice Tomáš Jagoš, Bronislav Wetter a čtvrtá byla opět radotínská dvojice Karel Špringer, Rudolf Müller. Turnaj útěchy vyhráli Martin Jonášek a Robin Opatřil z Brna před pražskou dvojicí Miloš Táborský a Tereza Pavlíková.
Po celý den bylo přichystáno výborné občerstvení, o které se postaraly ženy z našeho oddílu. Za grilem jako vždy bravurně vládl Nahid Mrvoljak a makrely také jako vždy výborně připravil Pavel Liebl. Velké poděkování patří všem sponzorům, kteří na tento turnaj jakýmkoli způsobem přispěli a hlavně všem domácím členům oddílu, kteří pomáhali v klubovně a na kurtech.
Za TC Jevíčko Radomil Sedlák