Memoriál Přemysla Ryše 2014 v obrázcích
Přidal limlejn dne 26.07.2014 13:04

Fotogalerie z oblíbeného sportovního turnaje tenisových čtyřher veteránů v Jevíčku ZDE

Poslední červencový víkend 26. - 27. 7. 2014 uspořádal TC Jevíčko již
9. ročník tenisového turnaje čtyřher veteránů O Jevíčskou věž, Memoriál Přemysla Ryše.
Z Jevíčka, Radotína, Prahy, Bílovic, Kuřimi, Svitav, přijelo celkem 12 dvojic. Jen 5 dvojic bylo z našich spřátelených pražských oddílů LTC Radotín a Slovan Svoboda. Loňské i předloňské vítězství obhájila domácí dvojice Petr Veselka a Radomil Sedlák, která ve finále porazila radotínskou dvojici Rudolf Müller a Karel Špringer a završila tak vítězný hattrick. pokračování ....

Novinka
Poslední červencový víkend 26. - 27. 7. 2014 uspořádal TC Jevíčko již
9. ročník tenisového turnaje čtyřher veteránů O Jevíčskou věž, Memoriál Přemysla Ryše.
Z Jevíčka, Radotína, Prahy, Bílovic, Kuřimi, Svitav, přijelo celkem 12 dvojic. Jen 5 dvojic bylo z našich spřátelených pražských oddílů LTC Radotín a Slovan Svoboda. Loňské i předloňské vítězství obhájila domácí dvojice Petr Veselka a Radomil Sedlák, která ve finále porazila radotínskou dvojici Rudolf Müller a Karel Špringer a završila tak vítězný hattrick.
Na 3. místě skončila jevíčská dvojice Tomáš Jagoš a Bronislav Wetter a na 4. místě dvojice ze Slovanu Svoboda Jiří Drvota a David Reichel. 8 dvojic si zahrálo i turnaj poražených, tzv. útěchu, kterou vyhrála svitavská dvojice Ducháček, Říha. Ženy z našeho oddílu přichystaly pro všechny výborné občerstvení ( chlebíčky, pomazánky, saláty, buchty, a další.). Dále byly pro hráče i hosty připraveny grilované steaky a klobásy, které bravurně připravoval Nahid Mrvoljak. Odpoledne byly všem k dispozici pečené makrely, které jako vždy výborně připravil Pavel Liebl. Trochu mrzí neúčast více domácích hráčů, kteří splňují podmínky ke startu v tomto turnaji.
Pevně věříme, že se turnaj bude dále rozšiřovat o další ?perspektivní veteránské dvojice?.
Poděkování patří organizátorům, sponzorům a všem, kteří se po oba dva dny starali o kurty, občerstvení, hráče a všechny ostatní věci, které k takovému turnaji patří.