www.žlibka.cz
Navigace
Domů
Články
Ke stažení
FAQ
Fotogalerie
Kategorie novinek
Kontaktujte nás
Vyhledávání
STOP ACTA


Kdo je On-line
Hosté On-line: 2

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 1
Nejnovější člen: limlejn
Jevíčská věž 2010 aneb historie končí !!!
Hlavní vrchol tenisové sezóny 2010 v Jevíčku defintitivně KONČÍ! Po 40 letech se tradiční turnaj ve čtyřhrách mužů bohužel potýká s velmi malým zájmem ze strany hráčů, kteří .... pokračování
Jevíčská věž veteránů 2010
Již pátý ročník soutěže veteránů pod názvem Memoriál Přemka Ryše se koná poslední červencový víkend tedy 31.7-1.8.2010. Pozvánka v pokračování článku ...
Rekonstrukce kabin - 2.etapa
V průběhu měsíce června 2010 byla dokončena druhá etapa rekonstrukce kabin. Bylo zbudováno osm nových kabin. Věříme, že nové kabiny budou sloužit jejich uživatelům co nejdéle. Rekonstrukce byla provedena za finanční spoluúčasti: Tělocvičné jednoty Sokol Jevíčko, Města Jevíčka, Tělovýchovné jednoty Jevíčko a nájemců nových kabin. V současné době jsou ještě dvě kabiny neobsazeny a případní zájemci se mohou hlásit na telefonu 777 081 531.
T.J. Sokol Jevíčko
MALOHANÁCKÁ TENISOVÁ LIGA AMATÉRŮ DRUŽSTEV
Tenisový klub Jevíčko vyhlašuje:
1. ročník MALOHANÁCKÉ TENISOVÉ AMATÉRSKÉ LIGY DRUŽSTEV.
Soutěž není věkově omezena, zúčastnit se mohou muži, ženy, dorost i žactvo . Účastníci soutěže si mohou sestavit vlastní družstvo o počtu nejméně 2 a více hráčů(doporučena 3 členná, hrát se budou dvě dvouhry a jedna čtyřhra), přihlásit se mohou i jednotliví hráči, k nimž budou spoluhráči přiřazeni. Družstva mohou být složena z mužů, žen nebo i smíšená. Soutěž se bude hrát od května do září dle předem stanoveného rozlosování . Systém soutěže bude upřesněn podle počtu přihlášených družstev na první schůzce kapitánů a hráčů družstev.
Předpokládáme, že se ligy zúčastní i hráči z okolních měst a vesnic, družstva sestavená např. v podnicích, jiných sportovních oddílech nebo jiných subjektech.
Vedení amatérské ligy bude dbát na to, aby byla zachována myšlenka amatérské hry, tedy aby družstva nebyla sestavena pouze z hráčů aktivních v registrovaných tenisových soutěžích.
Zájemci nebo zástupci celého družstva se mohou přihlásit do 30.dubna 2010 přímo v tenisovém oddíle v Jevíčku na Žlíbkách u Radomila Sedláka. Informace Vám budou také podány na telefonech:
777 081 531 Radomil Sedlák, 731 459 069 Luděk Klimeš
3.4.2010 Velikonoční turnaj v ping-pongu
V 9:00 hodin začíná turnaj pro mládež, ve 13:00 hodin turnaj pro dospělé.
Místo konání: Areál Žlíbka (Jevíčko)
Datum a čas konání: so 3.4.2010 9:00 a so 3.4.2010 13:00
Význam akce: místní
Pořadatel: TJ Jevíčko
Organizátor - provozovatel Areál Žlíbka
Turnaj O prázdninovou tenisovou dvojku v sobotu 5.září 2009
Tenisclub Jevíčko Vás zve na 0. ročník tenisového turnaje smíšených dvojic
Přijemné zakončení prázdnin na tenisových kurtech v Jevíčku první zářiovou sobotu!!!
Propozice v pokračování článku ....


1-2.8.2009 Jevíčko ožilo tenisem
Tenisový turnaj O JEVÍČSKOU VĚŽ 2009 zná své vítěze !!!
Skvělé letní počasí po celou sobotu i něděli umožnilo na jevíčských Žlibkách překrásné a strhující souboje tenistů ve čtyřhrách. Turnaje se zúčastnilo 12 dvojic, nechyběli lonští obhájci Jakub Vurm a Tomáš Vondráček, mnohaletí účastníci Zemánek, Král, Šimčík, bratři Tihelkové a Crhové, Hanuš, domácí Radek Sedlák a Petr Veselka, ostravští Spáčil, Novotný, a další - Jeleník, Rybka, John. Skvělým přínosem byly nové dvojice z Prostějova Radovan Světlík se svým svěřencem Južným, 16ti letým synovcem světového tenisty Michaila Južného a z Vítkovic - Hračov (nejvýše bodovaný hráč 25b) - Závěšický (12b)

Průběh turnaje , fotogalerie a výsledky v pokračování článku ....

25.7.2009 Tenisová sobota v Jevíčku i Litomyšli
Poslední červencová sobota 2009 s typickým počasím letošních prázdnin, kdy bouřky a přeháňky v minutě vystřídá slunečno a vedro, byla jak v Jevíčku tak v Litomyšli ve znamení tenisových turnajů. V Jevíčku pokračuje nově vzniklá tradice Jevíčské věže pro veterány již 4.ročníkem pod názvem Memoriál Přemka Ryše, již zesnulého nestora Jevíčských tenistů a v Litomyšli se hrála tradiční Litomyšlská Lilie - turnaj amatérských dvojic ve čtyřhrách bez rozdílu věku, pohlaví a národnosti. V obou areálech se však program velmi zpožďoval opakovanými přeháňkami, ale nakonec se vždy velmi rychle podařilo kurty dostatečně vysušit.
podrobnosti v pokračování článku .....
Jevíčská věž 2009 !!
První srpnový víkend již tradičně jako již po 40 let zahájí tenisté oblíbený turnaj ve čtyřhrách mužů.
Okamžiky ze soubojů v uplynulých letech (fotogalerie viz menu) nám mohou být pozvánkou k návštěvě tohoto skvělého turnaje !!!!
Leták, pozvánka, pravidla, propozice a síň slávy v pokračování článku
Informace z průběhu turnaje , výsledky, fotky, video a pikantnosti budou postupně přidávány ....
Jevíčský rozcestník
Jevíčská trafika
Žlibka Sport areál
Tenisový klub
Fotbalový klub
TJ Pinec Jevíčko
Petanque Jevíčko
Boty Sedláček
ELPO Popelka Jiří
OLÚ Jevíčko
Gymnásium Jevíčko
Mars Jevíčko
Knihovna Jevíčko
Město Jevíčko
Yetti club
Farnost jevíčko
Kadlec autodoprava
Hotel Morava
Natural keramika
Pozorjed Jevíčko
Matoušek Agrostav
ISMA Jevíčko
Hotel Alster
Skaut Jevíčko
Základní škola
Gamba Jevíčko
AVZO Jevíčko
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.