www.žlibka.cz
Navigace
Domů
Články
Ke stažení
FAQ
Fotogalerie
Kategorie novinek
Kontaktujte nás
Vyhledávání
STOP ACTA


Kdo je On-line
Hosté On-line: 2

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 1
Nejnovější člen: limlejn
28.7.2012 Ryšův memoriál ovládli jevíčští tenisté
Nádherné počasí po celou letní sobotu (až na večer) umožnilo 20 tenistům sehrát turnaj, sedmý ročník veteránského turnaje čtyřher, jenž navazuje na bezmála čtyřicetiletou tradicí turnajů čtyřher v Jevíčku. Do finále nakonec postoupily dvojice tenistů z Jevíčka, Tomáš Jagoš - Bronislav Wetter a Radomil Sedlák - Petr Veselka. Z vítězství se nakonec radovali Radek s Petrem.
Do večerního progamu spojeného s koncertem Kaderus blues bohužel zasáhla bouře a větrná smršť, která všechny zahnala do útrob restaurace, kde po parném dni bylo velmi vedro.
Fotogalerie ZDE.
21.7.2012 letošní sedmiboj na jedničku!!!
Již tradiční turnaj v míčovém sedmiboji se letos velmi povedl, neboť nejenže přálo počasí, nebylo ani vedro ani deštivo, ale turnaje se zúčastnilo 10 dvojic, což časově v možnostech areálu. Na turnaj přijely také dvojice z Moravské Třebové a nejvzdálenějším a zároveň nejstarším účastníkem se stal Láďa Kritzbach senior z Mostu, jehož syn bojoval v jiné dvojici taktéž. Vítězství si nakonec odnesli velmi přesvědčivě Jarůšek s Pavloňem z Moravské Třebové. Všichni účastníci jak nováčci, tak stálí harcovníci se nakonec shodli na tom, že příští rok určitě opět přijedou !!!!!
Pár fotek z turnaje a výsledky jednotlivých her naleznete ZDE.

V odpoledních hodinách oslavil také na Žlíbkách své životní jubileum Pavlík Mlateček, ano je mu již 50 let. Více o Pavlíkovi a oslavě zde.
Míčový sedmiboj 2012
TJ JEVÍČKO POŘÁDÁ V SOBOTU DNE 21. 7. 2012 NA ŽLÍBKÁCH

MÍČOVÝ SEDMIBOJ DVOJIC (i smíšených).


DISCIPLÍNY: tenis, pingpong, nohejbal, petanque, basketbal (hod na koš), házená (hod na bránu), fotbal (kop na přesnost).
Každá disciplína se bude zvlášť losovat do pavouka. Každé umístění bude bodováno.
PŘIHLÁŠKY: na tel. 777081531 mail: tjjevicko@seznam.cz nebo osobně na Žlíbkách u Radomila Sedláka
STARTOVNÉ: 300 Kč za dvojici. V ceně občerstvení za 50 Kč ( kuře + pivo )
ZAČÁTEK: 21. 7. 2011 v 8:30 hod. na Žlíbkách
Leták v pokračování článku
Jevíčský sokol slaví 80 let Tyršovy plovárny
Ano je to již 80 let od otevření Tyršovy plovárny na Žlíbkách!
Jevíčští sokoli uspořádali při této příležitosti slavnostní shromáždění spojené s ukázkou hromadných cvičení, která byla před dvěma týdny představena v Praze. I přes nepřízeň počasí se přišlo podívat velké množství diváků, jejichž aplaus gradoval při závěrečné skladbě "oldies" tedy věrné gardy. Sokol Jevíčko také při této příležitosti vydal upomínkovou pohlednici, jejíž náhled je níže a stáhnout ve velkém rozlišení si ji můžete ZDE.
Foto z oslav v pokračování článku
Náhid Mrvoljak oslavil 40 let
Poslední květnovou sobotu si pro oslavu svých narozenin vyhradil na Žlíbkách Náhid. Velmi slušné a příjemné počasí umožnilo konat oslavu v altánku a kromě konzumace rozličných nápojů a velkého množství pochutin si účastníci mohli také zahrát petanque.
Fotky z oslavy ZDE.
Boženka a Išek oslavili 70tiny !!!!
Jak ten čas letí !!! Naši velcí přátelé Boženka a Išek, kteří po několik desítek let strávili na Žlíbkách mnoho času a na kurtech v Jevíčku odehráli mnoho tenisových mačů, oslavili krásné životní jubileum 70 let. Fotky z této akce naleznete n naší fotogalerii, také si můžete také prohlédnout jejich oslavu 60tin z před deseti let a jen si postesknout , jak ten čas letí .... Přejeme oslavencům ještě hodně příjemných let nejen při sportu (v rámci možností), ale v běžném životě.
24.3.2012 Badmintonový turnaj

3.ročník turnaje v badmintonu Žlíbka Open 2012
Již třetího ročníku turnaje v čím dál více oblíbeného badmintonu se zůčastnilo 12 hráčů, kteří strávili příjemný den plný taktiky, ekvilibristik a smečů s neposedným péřovým míčkem. Badminton je jedním z nejrychlejších sportů při kterém se používá raketa. Hráč musí mít postřeh a výbornou kondici. Badminton je atraktivní sport pro každého v každém věku. V dnešní době zažívá velký boom, vznikají badmintonové haly a je oblíbený širokou veřejností. Historie badmintonu v našich zemích se začala psát v roce 1957, kdy vznikly v Praze první oddíly.
Fotogalerie zde.
Výroční členská schůze TC Jevíčko
POZVÁNKA

na výroční členskou schůzi TenisClubu Jevíčko, která se uskuteční v sobotu 31. března 2012 v 10 hodin v klubovně TC.
Program:
zhodnocení sezony 2011, hospodaření, přihlášky družstev do soutěží 2012, příprava turnajů(Věží), spolupráce na oslavách 80 let založení Žlíbek aj. Občerstvení zajištěno.

25.-26.2.2012 - 26.ročník turnaje v halové kopané
26. ročník halového turnaje v kopané - Jevíčko Cupvýsledky v pokračování, Fotogalerie zde.
Vánoční turnaj v ping pongu
TJ Jevíčko pořádá v sobotu 17. 12. 2011 ve sportovní hale na Žlíbkách

10.ročník

VÁNOČNÍHO TURNAJE V PINGPONGU

Děti, mládež - Prezentace: 9.30 Začátek: 10:00 , Startovné: 20,-

Dospělí - Prezentace: 13:45, Začátek: 14.00 hod , Startovné: 100,-

Na turnaj připraveny 4 stoly, systém dle počtu účastníků. Občerstvení zajištěno. Srdečně zvou pořadatelé. Přihlášky a informace: Radomil Sedlák 777081531,tjjevicko@seznam.cz

Sportovní léto 2011 na Žlíbkách
Letošní léto i přes značnou nepřízeň počasí nezabránilo nadšeným sportovcům a zvláště tenistům uskutečnit několik sportovních akcí.
- Prvním letním turnajem se stal Míčový sedmiboj dvojic, který překvapivě vyhrála dvojice Radek Sedlák, Jirka Sedláček před favorizovanými fotbalisty Jirkou Čekalem a Láďou Kritzbachem mladším.
- Druhá akce Memoriál Přemysla Ryše ve čtyřhrách vyhrála dvojice Ruda Muller a Karel Špringer, která ve finále porazila domácí dvojici Tomáš Jagoš, Radomil Sedlák.
- Třetí akcí první srpnový víkend se stal tenisový turnaj dvouher i čtyřher, který svým prvním ročníkem navázal na čtyřicetiletou historii Jevičské věže ve čtyřhrách. Vítězství se ve dvouhrách odnesl Kuba Vurm a ve čtyřhrách vyhrála blanenská dvojice Jan Zezula, Pavel Zemánek.
- Čtvrtou akcí se stal pouťový turnaj v nohejbale, ve kterém zvítězili Pospíšil a Polák z Moravské Třebové.

Podrobnosti ze všech akcí jsou v pokračování článku
Jevíčský rozcestník
Jevíčská trafika
Žlibka Sport areál
Tenisový klub
Fotbalový klub
TJ Pinec Jevíčko
Petanque Jevíčko
Boty Sedláček
ELPO Popelka Jiří
OLÚ Jevíčko
Gymnásium Jevíčko
Mars Jevíčko
Knihovna Jevíčko
Město Jevíčko
Yetti club
Farnost jevíčko
Kadlec autodoprava
Hotel Morava
Natural keramika
Pozorjed Jevíčko
Matoušek Agrostav
ISMA Jevíčko
Hotel Alster
Skaut Jevíčko
Základní škola
Gamba Jevíčko
AVZO Jevíčko
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.