28. ROČNÍK HALOVÉHO TURNAJE V KOPANÉ - JEVÍČKO CUP 2014

Turnaj pořádá TJ Jevíčko ve spolupráci s Městem Jevíčko
* Turnaj se uskuteční 08. února a 09. února 2014 ve sportovní hale v Jevíčku
* Počet účastníků : 10 mužstev
* Podmínky účasti : zaplacení startovného 1600,- Kč do 27. ledna 2014
Startovné je možno zaplatit osobně nebo poštovní poukázkou na adresu výše uvedených
osob
* Občerstvení pro 10 členů družstva je v ceně startovného ( So. - Ne. )
* Ceny : Finanční a věcné, ceny pro nejlepšího střelce, hráče a brankáře z finálové části

Kompletní propozice v pokačování článku ...
Jevíčská věž o pohár města 3. ročník 2013
Již tradičně první srpnový víkend patří na Žlíbkách tenisovému turnaji " O Jevíčskou věž ". Letos, 3. - 4. srpna, proběhl již 3. ročník, kterého se zúčastnilo 18 hráčů z Jevíčka, Brna, Blanska, Prahy, Hodonína, Jablonného n. O., Zruče n. Sázavou, Starého Lískovce. Po celý víkend bylo nádherné počasí, takže si hráči kromě tenisu i dost zaplavali. Turnaj již potřetí vřadě vyhrál Jakub Vurm z Mosilany Brno, který ve finále po nádherném boji porazil nejvýše nasazeného Matouše Svobodu z TK Brno Bosonohy. Poražení semifinalisté byli Christo Terziev z BTK Ingstav Brno a Jan Zezula z ASK Blansko. Ve čtyřhrách vyhrála dvojice Jan Zezula, Matouš Svoboda nad dvojicí Vladimír Menšík, Jiří Moravec z TJ Jiskra Zruč nad Sázavou. Poražení semifinalisté byli Ivan Héda, Radomil Sedlák (VŠSK MFF Praha, TC Jevíčko) a Petr Bůžek, Filip Pavliš ( TK ESSOX Brno, LTC Hodonín). Hrací plány na www.cztenis.cz/jednotlivci.
Poděkování patří organizátorům, sponzorům a všem, kteří se po oba dva dny turnaje starali o kurty, občerstvení, hráče a všechny ostatní věci, které k takovému turnaji patří.
Za TC Jevíčko Radomil Sedlák
O Jevíčskou věž Memoriál Přemysla Ryše 8. ročník 2013
Poslední červencový víkend 27. - 28. 7. 2013 uspořádal TC Jevíčko 8. ročník tenisového turnaje čtyřher veteránů O Jevíčskou věž, Memoriál Přemysla Ryše. Z Jevíčka, Radotína, Prahy, Brna, Kuřimi, Svitav , Letovic přijelo celkem 17 dvojic. Jen 6 dvojic bylo z našich spřátelených pražských oddílů LTC Radotín a Slovan Svoboda. Loňské vítězství obhájila domácí dvojice Petr Veselka a Radomil Sedlák, která po velmi těžkém boji porazila letovickou dvojici Petr Novotný a Radomil Hančík. Takže ve finále bylo jasné, že vyhraje Petr s Radomilem.
Na 3. - 4. místě skončily dvojice, které již v minulosti tento turnaj taktéž vyhrály. Byla to jevíčská dvojice Tomáš Jagoš a Bronislav Wetter a radotínská dvojice Rudolf Müller a Karel Špringer. 10 dvojic si zahrálo i turnaj poražených, tzv. útěchu, kterou vyhrála pražská dvojice Filip Lesch a Radovan Hruška. Ženy z našeho oddílu přichystaly pro všechny výborné občerstvení ( sekaná, chlebíčky, pomazánky, saláty, atd.). Dále byly pro hráče i hosty připraveny grilované steaky a klobásy, které bravurně připravoval Nahid Mrvoljak.
Pevně věříme, že se turnaj bude dále rozšiřovat o další "perspektivní veteránské dvojice".
Poděkování patří organizátorům, sponzorům a všem, kteří se po oba dva dny starali o kurty, občerstvení, hráče a všechny ostatní věci, které k takovému turnaji patří.
Nový Fotokiosek v Jevíčku
Využijte nové služby v Jevíčku, vyrobte si kvalitní fotografie z akcí a dovolených sami a na počkání za jedinečné ceny!

Tenisový turnaj veteránů 28.-29.7.2013
Již 8.ročník turnaje veteránů v tenisových čtyřhrách zvaného "Memoriál Přemysla Ryše" začal již v páteční předvečer tradiční přípravou v místní restauraci a prostorách tenisového klubu, kde na poslední chvíli zkušení tenisoví "harcovníci" z Jevíčka spolu s dlouholetými účastníky a přáteli z Radotína dolaďovali formu. Počasí letos přineslo po celý víkend opravdický pařák a tak na kurtech bylo chvílemi na padnutí, ale blízké vodní osvěžení a dostatek nápojů všem hráčům i divákům umožnilo sportovní vyžití i dobrou zábavu.
Pár fotografií z prvních dní zde.
20.7.2013 Míčový sedmiboj dvojic
Výroční členská schůze TC Jevíčko
POZVÁNKA

na výroční členskou schůzi TenisClubu Jevíčko, která se uskuteční v neděli
17. března 2013 ve 14 hodin v klubovně TC.
Program: zhodnocení sezony 2012, hospodaření, přihlášky družstev do soutěží 2013 + soupisky, příprava turnajů(Věží), spolupráce na oslavách 120 let od založení Sokola v Jevíčku aj.
Občerstvení zajištěno.
23.-24.2.2013 Halový turnaj v kopané
27. ROČNÍK HALOVÉHO TURNAJE V KOPANÉ JEVÍČKO CUP 2013

Pořadatel TJ Jevíčko děkuje všem, kteří pomohli turnaj zabezpečit. Turnaj zaštítilo Město Jevíčko, díky němu a všem ostatním sponzorům se podařilo turnaj dobře připravit. Přejeme všem hodně úspěchů a za rok, na 28. ročníku, nashledanou

Podrobnosti v pokračování
Novoroční koupání 2013
Nově založený "Jevíčský spolek otužilců" si vyzkoušel na Nový rok 2013 teplotu vody ve Žlíbkách, která měla pouhé 2. stupně Celsia !! Všichni zdatní otužilci svůj odvážný čin přežili a doufejme, že se tento vskutku pěkný sportovní výkon pevně zahnízdí v novoročních tradicích místního areálu a počet koupavších se napřesrok rozšíří !!!